O mnie

Kreska

Rozważając współpracę ze mną dobrze byłoby, abyś wiedział czego możesz się spodziewać, jak podchodzę do pracy i współpracy oraz dlaczego wykonuję taki właśnie zawód (trener, wdrożeniowiec, coach, mentor).

Dlatego też przedstawię Ci się od strony moich predyspozycji oraz mocnych stron, które ściśle korespondują nie tylko z moim zawodem (jestem trenerem od 2010 roku), ale również z obszarem mojej specjalizacji (sprzedaż i zarządzanie strategiczne).

Styl myślenia i działania w oparciu o metodologię FRIS®:

Badacz Realista

a to oznacza, że moje predyspozycje, najmocniejsze strony związane są obszarami: przygotowania, analizy, planowania, organizacji i dbałości o szczegóły oraz jakość, a następnie działanie, wdrażanie i zmierzanie do celu.

Dominująca cecha charakteru wynikająca z badań Gallup Organization:

Maksymalista

co wiąże się ze stwierdzeniem, że dążenie nawet do ponadprzeciętności, to za mało. Albo będzie to doskonałe, albo nie warto się tym zajmować.

Predyspozycje właściwe dla zawodów pomocowych: umiejętność słuchania, wspieranie innych, dzielenie się wiedzą, mediacje.

Predyspozycje związane z proaktywnością i nastawieniem na rozwój: pewność siebie i optymizm, działanie, realizacja, pragmatyzm, orientacja na cel, praktyczność, użyteczność.

0
Lat Doświadczenia
0
Przeszkolonych osób
0
Godzin Przygotowań, Szkoleń i Wdrożeń
Kreska

Kompetencje

Przechodząc do kolejnych zakładek z całą pewnością dostrzeżesz analogię pomiędzy powyższymi opisami, a obszarami mojej specjalizacji. Nieustannie krążą one wokół zagadnień odnoszących się do strategii, a strategie tworzy się przecież po to, aby skuteczniej osiągać założone cele.

Czego w związku z tym możesz się spodziewać w ramach współpracy? Po pierwsze opracowania strategii działania, a po drugie wdrożenia jej w praktykę. Wówczas realizacja założonego celu pozostanie wyłącznie formalnością.

Zamów Bezpłatną Konsultację

Kreska
W każdej chwili możesz mi zadać pytanie, aby zweryfikować, czy będę odpowiednim specjalistą dla Twojej Firmy. Kliknij w przycisk poniżej.

Skontaktuj się ze mną

Kreska

Zgłoś się bezpośrednio, wypełniając poniższy formularz.